Jarní sezóna moderních gymnastek je v plném proudu

Již několik závodů mají za sebou naše gymnastky z volného programu, kdy od ledna reprezentují TJ Sokol Pouchov. Velmi zodpovědně a se skvělými výsledky.

Od ledna si přivezly spoustu cenných kovů a krásných pohárů a pilně pracují na své formě, aby předvedly ty nejlepší výsledky na oblastní soutěži, která je čeká už tento měsíc 27.4..

Naše nejmenší holčičky Nikolka Reinberková, Nikolka Jedličková a Selinka Guller zacvičí sestavu bez náčiní a se švihadlem. O něco straší Eliška Hemrlíková by se měla poprat už ve trojboji - sestav bez náčiní, švihadlo a obruč.

foto1

Pro starší holky naděje mladší B se Adélka Barešová a Vaneska Kramárová budou snažit zacvičit co nejlépe a vybojovat si postup na MČR, které holky v jejich kategorii čeká 18.5. Cvičit budou v trojboji sestava bez náčiní, s obručí, s míčem a kužely.

Dále naše naděje straší A Amélka Vachková a Adinka Jakubcová o svůj postup na MČR budou na Oblasti bojovat s obručí, míčem, kužely a stuhou. Nominovat se mohou na MČR, které se koná 26.5. v Praze.

Nejstarší Juniorka A Hanička Helingerová se také představí na oblasti ve 4boji a první červnový víkend i ona by se měla účastnit MČR, tak doufáme, že všem našim holkám se podaří nominovat na Mistrovství České Republiky, kdy bude vrcholit sezóna.

foto2

Celém oddílu držíme pěsti v probíhající sezóně. Holky čeká ještě hodně závodů - i mezinárodních a pevně věříme, že své úsilí zúročí.

(mv)