Oficiální stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

loga partnerů
loga partnerů  loga partnerů
loga partnerů   loga partnerů

Aktuálně Zveřejněn rozvrh cvičebních hodin pro všestrannost.

2. místo na turnaji ve Kvasinách ... (13.9.2020)

foto k článkuPravidelný jarní turnaj mládeže ve Kvasinách se letos konal až v září - Sokol Pouchov na něm v kategorii modrého minivolejbalu reprezentovala čtveřice Mariánka, Maruška, Gabča a Domča. »»

Máme za sebou volejbalové soustředění v Dobrušce ... (23.8.2020)

foto k článkuV sobotu 22.8. se mládežnická družstva volejbalového oddílu vrátila ze soustředění Dobruška 2020. Přestože se některým děvčatům nevyhnuly zdravotní komplikace, celkově lze uplynulý týden hodnotit jako vydařený. »»