Oficiální stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

loga partnerů
loga partnerů  loga partnerů
loga partnerů   loga partnerů

SOKOL pomáhá! ... (18.3.2020)

foto k článku
Sdělení sestry Hany Moučkové, starostky České obce sokolské »»

Valentýnský turnaj žákyň 2020 ... (17.2.2020)

foto k článkuKaždoročně kolem svátku sv. Valentýna pořádá náš volejbalový oddíl turnaj určený pro družstva starších žákyň. Vítězství v letošním ročníku si odvezlo družstvo Chlumce nad Cidlinou, naše holky skončily třetí. »»

Začátek stavby haly na Pouchově se blíží ... (25.1.2020)

foto k článkuV Radnici č. 03/2020, informačním zpravodaji města Hradce Králové, vyšel článek s informacemi, které jistě zajímají každého člena naší jednoty ... »»

Vánoční turnaj 2019 na Slavii ... (30.12.2019)

foto k článkuTradičního hradeckého vánočního turnaje se letos zúčastnilo i naše družstvo žákyň. Holky daly přednost sportovním výkonům před vánočním povalováním, a tak ani nevadilo, že se nám výsledkově příliš nedařilo. Nově poskládaná sestava spolu hrála úplně poprvé a - neskončila poslední :-) ! »»

Mikulášský turnaj v barevném minivolejbalu ... (2.12.2019)

foto k článkuV neděli 1.12.2019 se naše hráčky zúčastnily Mikulášského turnaje na Slavii. Startovali jsme ve dvou kategoriích - v oranžovém minivolejbalu získaly naše holky 14. místo, v modrém pak obsadily místo 2. (!). »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXX mk