Volejbalový kemp na Slavii ... (26.11.2019)

foto k článkuV neděli 24.11.2019 se pět našich děvčat z volejbalové přípravky zúčastnilo Kempu pro benjamínky na Slavii. Tématem tohoto kempu byl správný nácvik odbití obouruč vrchem a spodem /prsty a bagr/. »»

Pouchovský triatlon 2019 ... (19.11.2019)

foto k článkuJednou do roka pořádají členové našeho volejbalového družstva mužů sportovní akci, skládající se z bazénu, kola a běhu - tedy Pouchovský triatlon. Letošní ročník se uskutečnil v říjnu a tedy trochu se zpožděním se zde můžete dozvědět několik informací o jeho průběhu. »»

Turnaj čtyřek na Slavii ... (4.11.2019)

foto k článkuTuto neděli se v hale hradecké Slavie konal turnaj čtyřek pro dívky narozené po 1.1.2006. Náš tým nakonec obsadil 7. místo. »»

Štafetový běh ke 30 letům od sametové revoluce ... (20.10.2019)

foto k článkuOpět po roce jsme se v sobotu 19.10. zúčastnili štafetového běhu pořádaného ke 30. výročí sametové revoluce. »»

Naše účast na festivalu minivolejbalu v hale Slavie ... (16.10.2019)

foto k článkuV neděli 13.10.2019 se 10 hráček volejbalového družstva mladších žákyň TJ Sokol Pouchov zúčastnilo Festivalu barevného minivolejbalu na Slavii. »»